Atom Trefl SopotBeef Master Budowlani ŁódźBKS Aluprof Bielsko-BiałaImpel WrocławKPS Chemik PoliceKS Pałac BydgoszczPGNiG Nafta PiłaPolski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPSSiódemka SK Bank Legionovia LegionowoTauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
 

Terminarz i wyniki

faza: PlayOff
runda I: Ćwierćfinał (do 3 zwycięstw)
termin: 1
15.03.14
KPS Chemik Police
3
:
0
Siódemka SK bank Legionovia
15.03.14
Atom Trefl Sopot
3
:
0
Beef Master Budowlani Łódź
17.03.14
Impel Wrocław
3
:
0
Polski Cukier Muszynianka...
16.03.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
3
:
1
BKS Aluprof Bielsko-Biała
termin: 2
16.03.14
KPS Chemik Police
3
:
1
Siódemka SK bank Legionovia
16.03.14
Atom Trefl Sopot
3
:
0
Beef Master Budowlani Łódź
18.03.14
Impel Wrocław
3
:
0
Polski Cukier Muszynianka...
17.03.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
3
:
0
BKS Aluprof Bielsko-Biała
termin: 3
22.03.14
Siódemka SK bank Legionovia
1
:
3
KPS Chemik Police
19.03.14
Beef Master Budowlani Łódź
0
:
3
Atom Trefl Sopot
23.03.14
Polski Cukier Muszynianka...
0
:
3
Impel Wrocław
23.03.14
BKS Aluprof Bielsko-Biała
2
:
3
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
runda II: Półfinał 1-4 (do 3 zwycięstw)
termin: 1
29.03.14
Atom Trefl Sopot
0
:
3
Impel Wrocław
30.03.14
Atom Trefl Sopot
3
:
2
Impel Wrocław
30.03.14
KPS Chemik Police
3
:
1
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
31.03.14
KPS Chemik Police
3
:
1
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
termin: 2
04.04.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
2
:
3
KPS Chemik Police
07.04.14
Impel Wrocław
3
:
0
Atom Trefl Sopot
08.04.14
Impel Wrocław
3
:
1
Atom Trefl Sopot
runda II: Półfinał 5-8 (do 2 zwycięstw)
termin: 1
29.03.14
Siódemka SK bank Legionovia
0
:
3
BKS Aluprof Bielsko-Biała
02.04.14
Beef Master Budowlani Łódź
1
:
3
Polski Cukier Muszynianka...
termin: 2
05.04.14
BKS Aluprof Bielsko-Biała
3
:
1
Siódemka SK bank Legionovia
10.04.14
Polski Cukier Muszynianka...
3
:
1
Beef Master Budowlani Łódź
runda III: Mecze o 1 miejsce (do 3 zwycięstw)
13.04.14
KPS Chemik Police
3
:
0
Impel Wrocław
14.04.14
KPS Chemik Police
3
:
1
Impel Wrocław
24.04.14
Impel Wrocław
 
:
 
KPS Chemik Police
25.04.14
Impel Wrocław
 
:
 
KPS Chemik Police
29.04.14
KPS Chemik Police
 
:
 
Impel Wrocław
runda III: Mecze o 3 miejsce (do 3 zwycięstw)
14.04.14
Atom Trefl Sopot
3
:
1
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
15.04.14
Atom Trefl Sopot
3
:
0
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
24.04.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
 
:
 
Atom Trefl Sopot
25.04.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
 
:
 
Atom Trefl Sopot
29.04.14
Atom Trefl Sopot
 
:
 
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
runda III: Mecze o 5 miejsce (do 2 zwycięstw)
16.04.14
Polski Cukier Muszynianka...
3
:
1
BKS Aluprof Bielsko-Biała
26.04.14
BKS Aluprof Bielsko-Biała
 
:
 
Polski Cukier Muszynianka...
27.04.14
BKS Aluprof Bielsko-Biała
 
:
 
Polski Cukier Muszynianka...
faza: PlayOut
runda : Mecze o 9 miejsce (do 4 zwycięstw)
22.03.14
PGNiG Nafta Piła
3
:
1
KS Pałac Bydgoszcz
30.03.14
KS Pałac Bydgoszcz
2
:
3
PGNiG Nafta Piła
05.04.14
PGNiG Nafta Piła
3
:
0
KS Pałac Bydgoszcz
06.04.14
PGNiG Nafta Piła
3
:
0
KS Pałac Bydgoszcz
faza: Zasadnicza
kolejka: 1
05.10.13
KPS Chemik Police
3
:
0
Atom Trefl Sopot
07.10.13
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
3
:
0
Siódemka SK Bank...
05.10.13
Polski Cukier Muszynianka...
3
:
0
KS Pałac Bydgoszcz
04.10.13
BKS Aluprof Bielsko-Biała
3
:
2
Beef Master Budowlani Łódź
06.10.13
Impel Wrocław
3
:
0
PGNiG Nafta Piła
kolejka: 2
12.10.13
KPS Chemik Police
3
:
0
PGNiG Nafta Piła
12.10.13
Beef Master Budowlani Łódź
0
:
3
Impel Wrocław
11.10.13
KS Pałac Bydgoszcz
1
:
3
BKS Aluprof Bielsko-Biała
14.10.13
Siódemka SK Bank...
2
:
3
Polski Cukier Muszynianka...
13.10.13
Atom Trefl Sopot
3
:
1
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
kolejka: 3
20.10.13
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
0
:
3
KPS Chemik Police
19.10.13
Polski Cukier Muszynianka...
0
:
3
Atom Trefl Sopot
18.10.13
BKS Aluprof Bielsko-Biała
3
:
0
Siódemka SK Bank...
19.10.13
Impel Wrocław
3
:
0
KS Pałac Bydgoszcz
21.10.13
PGNiG Nafta Piła
1
:
3
Beef Master Budowlani Łódź
kolejka: 4
26.10.13
KPS Chemik Police
3
:
0
Beef Master Budowlani Łódź
28.10.13
KS Pałac Bydgoszcz
3
:
0
PGNiG Nafta Piła
25.10.13
Siódemka SK Bank...
3
:
1
Impel Wrocław
26.10.13
Atom Trefl Sopot
3
:
0
BKS Aluprof Bielsko-Biała
27.10.13
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
2
:
3
Polski Cukier Muszynianka...
kolejka: 5
04.11.13
Polski Cukier Muszynianka...
0
:
3
KPS Chemik Police
03.11.13
BKS Aluprof Bielsko-Biała
1
:
3
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
03.11.13
Impel Wrocław
3
:
0
Atom Trefl Sopot
02.11.13
PGNiG Nafta Piła
3
:
2
Siódemka SK Bank...
02.11.13
Beef Master Budowlani Łódź
3
:
1
KS Pałac Bydgoszcz
kolejka: 6
09.11.13
KPS Chemik Police
3
:
1
KS Pałac Bydgoszcz
09.11.13
Siódemka SK Bank...
2
:
3
Beef Master Budowlani Łódź
09.11.13
Atom Trefl Sopot
3
:
0
PGNiG Nafta Piła
11.11.13
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
2
:
3
Impel Wrocław
10.11.13
Polski Cukier Muszynianka...
1
:
3
BKS Aluprof Bielsko-Biała
kolejka: 7
16.11.13
BKS Aluprof Bielsko-Biała
0
:
3
KPS Chemik Police
18.11.13
Impel Wrocław
3
:
2
Polski Cukier Muszynianka...
16.11.13
PGNiG Nafta Piła
2
:
3
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
17.11.13
Beef Master Budowlani Łódź
0
:
3
Atom Trefl Sopot
18.11.13
KS Pałac Bydgoszcz
1
:
3
Siódemka SK Bank...
kolejka: 8
24.11.13
KPS Chemik Police
3
:
1
Siódemka SK Bank...
23.11.13
Atom Trefl Sopot
3
:
0
KS Pałac Bydgoszcz
23.11.13
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
1
:
3
Beef Master Budowlani Łódź
23.11.13
Polski Cukier Muszynianka...
3
:
1
PGNiG Nafta Piła
25.11.13
BKS Aluprof Bielsko-Biała
1
:
3
Impel Wrocław
kolejka: 9
01.12.13
Impel Wrocław
2
:
3
KPS Chemik Police
01.12.13
PGNiG Nafta Piła
0
:
3
BKS Aluprof Bielsko-Biała
29.11.13
Beef Master Budowlani Łódź
3
:
2
Polski Cukier Muszynianka...
01.12.13
KS Pałac Bydgoszcz
0
:
3
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
29.11.13
Siódemka SK Bank...
1
:
3
Atom Trefl Sopot
kolejka: 10
08.12.13
Atom Trefl Sopot
3
:
2
KPS Chemik Police
08.12.13
Siódemka SK Bank...
1
:
3
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
21.12.13
KS Pałac Bydgoszcz
1
:
3
Polski Cukier Muszynianka...
09.12.13
Beef Master Budowlani Łódź
2
:
3
BKS Aluprof Bielsko-Biała
06.12.13
PGNiG Nafta Piła
3
:
2
Impel Wrocław
kolejka: 11
14.12.13
PGNiG Nafta Piła
3
:
0
KPS Chemik Police
16.12.13
Impel Wrocław
3
:
1
Beef Master Budowlani Łódź
16.12.13
BKS Aluprof Bielsko-Biała
3
:
0
KS Pałac Bydgoszcz
14.12.13
Polski Cukier Muszynianka...
3
:
2
Siódemka SK Bank...
14.12.13
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
3
:
2
Atom Trefl Sopot
kolejka: 12
22.01.14
KPS Chemik Police
3
:
1
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
30.01.14
Atom Trefl Sopot
1
:
3
Polski Cukier Muszynianka...
20.12.13
Siódemka SK Bank...
3
:
1
BKS Aluprof Bielsko-Biała
08.12.13
KS Pałac Bydgoszcz
0
:
3
Impel Wrocław
20.12.13
Beef Master Budowlani Łódź
3
:
2
PGNiG Nafta Piła
kolejka: 13
08.01.14
Beef Master Budowlani Łódź
1
:
3
KPS Chemik Police
07.01.14
PGNiG Nafta Piła
3
:
0
KS Pałac Bydgoszcz
08.01.14
Impel Wrocław
3
:
0
Siódemka SK Bank...
08.01.14
BKS Aluprof Bielsko-Biała
0
:
3
Atom Trefl Sopot
08.01.14
Polski Cukier Muszynianka...
1
:
3
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
kolejka: 14
11.01.14
KPS Chemik Police
3
:
1
Polski Cukier Muszynianka...
11.01.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
1
:
3
BKS Aluprof Bielsko-Biała
12.01.14
Atom Trefl Sopot
3
:
0
Impel Wrocław
13.01.14
Siódemka SK Bank...
1
:
3
PGNiG Nafta Piła
13.01.14
KS Pałac Bydgoszcz
0
:
3
Beef Master Budowlani Łódź
kolejka: 15
20.01.14
KS Pałac Bydgoszcz
0
:
3
KPS Chemik Police
19.01.14
Beef Master Budowlani Łódź
3
:
2
Siódemka SK Bank...
18.01.14
PGNiG Nafta Piła
0
:
3
Atom Trefl Sopot
19.01.14
Impel Wrocław
3
:
1
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
19.01.14
BKS Aluprof Bielsko-Biała
3
:
2
Polski Cukier Muszynianka...
kolejka: 16
25.01.14
KPS Chemik Police
3
:
1
BKS Aluprof Bielsko-Biała
27.01.14
Polski Cukier Muszynianka...
1
:
3
Impel Wrocław
25.01.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
3
:
0
PGNiG Nafta Piła
26.01.14
Atom Trefl Sopot
3
:
0
Beef Master Budowlani Łódź
27.01.14
Siódemka SK Bank...
3
:
0
KS Pałac Bydgoszcz
kolejka: 17
01.02.14
Siódemka SK Bank...
0
:
3
KPS Chemik Police
03.02.14
KS Pałac Bydgoszcz
1
:
3
Atom Trefl Sopot
03.02.14
Beef Master Budowlani Łódź
0
:
3
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
01.02.14
PGNiG Nafta Piła
1
:
3
Polski Cukier Muszynianka...
02.02.14
Impel Wrocław
3
:
2
BKS Aluprof Bielsko-Biała
kolejka: 18
09.02.14
KPS Chemik Police
3
:
0
Impel Wrocław
10.02.14
BKS Aluprof Bielsko-Biała
3
:
1
PGNiG Nafta Piła
08.02.14
Polski Cukier Muszynianka...
3
:
2
Beef Master Budowlani Łódź
08.02.14
Tauron Banimex MKS Dąbrowa...
3
:
0
KS Pałac Bydgoszcz
08.02.14
Atom Trefl Sopot
3
:
1
Siódemka SK Bank...
Najświeższe informacje codziennie wprost na twoją
skrzynkę pocztową.
Wpisz swój e-mail poniżej.
SPONSOR TYTULARNY
Orlen
SPONSORZY
PARTNER LOTNICZY
PARTNERZY
MEDIA

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij X