BKS Aluprof Bielsko-BiałaBudowlani ŁódźChemik PoliceDevelopres SkyRes RzeszówImpel WrocławKS Pałac BydgoszczKSZO OstrowiecPGE Atom Trefl SopotPGNiG Nafta PiłaPolski Cukier MuszyniankaSK Bank Legionovia LegionowoTauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

Będą kusić i zaskoczą w kalendarzu na 2014 rok

autor:więcej na bks.bielsko.pl, dodano: 14 października 2013 , 15:24, komentarze: 3
Średnia ocen
 
Kliknij, żeby ocenić ten artykuł.
W poprzednim roku pozowały do kalendarza w samej bieliźnie. Czym zaskoczą nas w tym roku?

Małymi krokami zbliża się koniec 2013 roku, dlatego też trwają prace nad nowym kalendarzem BKS Aluprof na rok 2014. W zeszłym roku bielskie siatkarki zaskoczyły wszystkich pozując do kalendarza w samej bieliźnie. Czym zaskoczą fanów tym razem? - W tym roku każda siatkarka będzie miała własną stronę. Sesje zdjęciowe będą odbywały się w studio i w plenerze - zdradza Małgorzata Kaute, która nie tylko jest twórcą pomysłu nowego kalendarza, ale także zajmuje się jego realizacją.

Na efekt pracy sztabu ludzi będzie trzeba jeszcze poczekać, ale już wiadomo, że będzie pięknie i zaskakująco. -  Dziewczyny bez retuszu i photoshopa wyglądają jak modelki. Kuszą i zaskakują. Wszyscy znamy bielskie siatkarki, wiemy, jak wyglądają w strojach sportowych. Na kartach kalendarza pokażą swoją drugą twarz. Zapewniam, że efekt będzie piorunujący - dodaje Małgorzata Kaute i dodaje, że praca nad kalendarzem już się rozpoczęła.

- Jesteśmy po sesji zdjęciowej w studio. Była to sesja w tonacji glamour, a dziewczyny na zdjęciach są bardzo kobiece. Pozując spełniały niejako swoje marzenia, bo każdą z nich pytaliśmy, jakie zdjęcie chciałaby mieć. Dla każdej kobiety to ważne, by od czasu do czasu poczuć się kobieco i delikatnie - mówi Małgorzata Kaute i dodaje, że ostateczny wygląd kalendarza będzie zasługą ludzi, którzy są prawdziwymi artystami w swoim fachu.

- Za makijaż odpowiedzialna jest firma Douglas na czele z nieocenionym Rafałem Małysiakiem; o fryzury dba Iza Koch z bielskiego Salonu Kapper, a zdjęcia wykonuje Katarzyna Kowrygo. Taki zespół to gwarancja świetnie wykonanej pracy - mówi Małgorzata Kaute.

    Powiązane informacje


Dodawanie komentarzy wymaga zalogowania.

Komentarze użytkownikówData dodania |Popularność | Bez stronnicowania
1
Podoba mi się
Nie podoba mi się
Oznacz do modeacji
~mirog
16.10.2013 o godz. 19:47:45 dodał komentarz z numeru IP: 195.211.0.*
Gosia Lis znowu będzie the best!!!!!!
 
10
Podoba mi się
Nie podoba mi się
Oznacz do modeacji
~Makowy
14.10.2013 o godz. 16:30:30 dodał komentarz z numeru IP: 91.192.58.*
kibic BKS - domniemywam, że masz na myśli dobrą grę. Dlatego dałem ci plusa.
 
16
Podoba mi się
Nie podoba mi się
Oznacz do modeacji
14.10.2013 o godz. 16:13:41 dodał komentarz z numeru IP: 213.238.95.*
może zaskoczą kibiców grą ?
 
 
Galeria zdjęć
 
Najświeższe informacje codziennie wprost na twoją
skrzynkę pocztową.
Wpisz swój e-mail poniżej.
SPONSOR TYTULARNY
Orlen
SPONSORZY
MEDIA
PARTNERZY